FABRA PART, ALBERTO

Información xeral

Fotografía de FABRA PART, ALBERTO
PARTIDO POPULAR (PP)
Participa
  •  
Axenda

CARGOS NO SENADO

Mandato


    • OS ÓRGANOS QUE FOI PARTE

      • Comisións

        • VICEPRESIDENTE SEGUNDO. COMISIÓN DE COOPERACIÓN INTERNACIONAL PARA EL DESARROLLO (04/02/2020 al 14/10/2020)
        • VOCAL. COMISIÓN GENERAL DE LAS COMUNIDADES AUTÓNOMAS (04/02/2020 al 30/03/2020)
        • ADSCRITO. COMISIÓN DE ASUNTOS EXTERIORES (22/02/2021 al 07/09/2022)

BIOGRAFÍA

  • Datos políticos

    • Mandatos en Parlamentos autonómicos

      • Corts Valencianes
        Diputado2007-2011Diputado
      •   Diputado2011-2015Presidente Generalitat
    • Mandatos en Entidades Locais

      • Ayuntamiento de Castellon

        1991-2005Teniente Alcalde
      •   2005-2011Alcalde

DECLARACIÓN DE ACTIVIDADES, BENS PATRIMONIAIS E RENDAS E INTERESES ECONÓMICOS

Documento elaborado pola Comisión de Incompatibilidades

Documento elaborado por la Comisión de Incompatibilidades



    Anexo de escritos presentados en relación con las actividades declaradas

  • Declaración de actividades al adquirir la condición de Senador/a
  • Documentación complementaria a la Declaración de actividades



    Declaración de bens patrimoniais e rendas

  •   Declaración de bienes patrimoniales y rentas al adquirir la condición de Senador. Data: 13/11/2019



    Declaración de intereses económicos

  •   Declaración de intereses económicos. Data: 11/02/2021